Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456
Změny v rozvrhu tříd
Změny v rozvrhu tříd - Úterý 18.6.2024
 
0
07:05 - 07:50
1
07:55 - 08:40
2
08:45 - 09:30
3
09:50 - 10:35
4
10:40 - 11:25
5
11:30 - 12:15
6
12:20 - 13:05
7
13:10 - 13:55
8
14:00 - 14:45
9
14:50 - 15:35
10
15:40 - 16:25
11
16:30 - 17:15
12
17:20 - 18:05
1.Ai
Konzultační hodiny 1.Ai, 1.Bs, 1.Cs, 1.Dd
Koštejnová M.
PRA1.Ai (ANJ2)
Štěpánková E.
066
ANJ1.Ai (ANJ2)
Kubelková J.
100
ANJ konzultace1.Ai (ANJ1), 1.Dd (ANJ2), 3.Ds (ANJ2), 4.Dds (ANJ2)
Svobodová H.
 
1.Bs
Konzultační hodiny 1.Ai, 1.Bs, 1.Cs, 1.Dd
Koštejnová M.
CJL1.Bs
Černovská T.
032
CHE1.Bs
Kyzlíková L.
032
ANJ1.Bs (ANJ2)
Švábová Š.
032
RET1.Bs
Černovská T.
032
Konzultace1.Bs, 1.Cs, 1.Dd
Hájková D.
TED1.Bs
Fikar K.
043
ANJ1.Bs (ANJ1)
Kubelková J.
100
KONZULTACE STT1.Bs, 3.Cs, 3.Ds
Koťátková Z.
MEC1.Bs
Hájková D.
032
ANJ - Konzultační hodiny2.Bi, 1.Bs (ANJ2), 3.Ai (ANJ1)
Švábová Š.
PRA - Konzultační hodiny1.Bs, 1.Cs, 1.Dd, 2.Cs, 2.Ds, 2.Ed, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Vaněk J.
TRU
1.Cs
Konzultační hodiny 1.Ai, 1.Bs, 1.Cs, 1.Dd
Koštejnová M.
CJL1.Cs
Černovská T.
052
Konzultace1.Bs, 1.Cs, 1.Dd
Hájková D.
TED1.Cs
Fikar K.
035
PRA - Konzultační hodiny1.Bs, 1.Cs, 1.Dd, 2.Cs, 2.Ds, 2.Ed, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Vaněk J.
TRU
 EKO - Konzultace 1.Cs, 3.Ai, 3.Bi, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Štěpánková E.
 
 Konzultační hodiny MAT1.Cs, 1.Dd, 2.Cs, 3.Ai, 3.Ds
Sodomková P.
1.Dd
Konzultační hodiny 1.Ai, 1.Bs, 1.Cs, 1.Dd
Koštejnová M.
TED1.Dd
Hájková D.
039
ANJ konzultace1.Ai (ANJ1), 1.Dd (ANJ2), 3.Ds (ANJ2), 4.Dds (ANJ2)
Svobodová H.
 
Konzultace1.Bs, 1.Cs, 1.Dd
Hájková D.
IKT1.Dd (Skupina 2)
Korál V.
090
DPR - konzultace 1.D1.Dd
Rudolf M.
PRA - Konzultační hodiny1.Bs, 1.Cs, 1.Dd, 2.Cs, 2.Ds, 2.Ed, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Vaněk J.
TRU
 Konzultační hodiny MAT1.Cs, 1.Dd, 2.Cs, 3.Ai, 3.Ds
Sodomková P.
2.Ai
Konzultační hodina 2.Ai, 2.Cs
Havrda O.
2.Bi
ANJ - Konzultační hodiny2.Bi, 1.Bs (ANJ2), 3.Ai (ANJ1)
Švábová Š.
SIT2.Bi
Bohata V.
054
2.Cs
PRA - Konzultační hodiny1.Bs, 1.Cs, 1.Dd, 2.Cs, 2.Ds, 2.Ed, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Vaněk J.
TRU
SPS2.Cs
Fikar K.
037
Konzultační hodina 2.Ai, 2.Cs
Havrda O.
 Konzultační hodiny MAT1.Cs, 1.Dd, 2.Cs, 3.Ai, 3.Ds
Sodomková P.
Konzultace2.Cs, 2.Ed, 3.Ed, 4.Bi
Růžičková L.
097
2.Ds
Konzultace KEL2.Ds, 3.Ds, 4.Cs, 4.Dds (STR)
Keller V.
PRA - Konzultační hodiny1.Bs, 1.Cs, 1.Dd, 2.Cs, 2.Ds, 2.Ed, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Vaněk J.
TRU
2.Ed
PRA - Konzultační hodiny1.Bs, 1.Cs, 1.Dd, 2.Cs, 2.Ds, 2.Ed, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Vaněk J.
TRU
TED2.Ed
Svárovský L.
097
MAT2.Ed
Töpferová I.
097
TEV2.Ed (ANJ1)
Zakonovová G.
TEL1
Konzultace2.Cs, 2.Ed, 3.Ed, 4.Bi
Růžičková L.
097
3.Ai
ANJ - Konzultační hodiny2.Bi, 1.Bs (ANJ2), 3.Ai (ANJ1)
Švábová Š.
 EKO - Konzultace 1.Cs, 3.Ai, 3.Bi, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Štěpánková E.
 
 Konzultační hodiny MAT1.Cs, 1.Dd, 2.Cs, 3.Ai, 3.Ds
Sodomková P.
3.Bi
 EKO - Konzultace 1.Cs, 3.Ai, 3.Bi, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Štěpánková E.
 
3.Cs
KONZULTACE STT1.Bs, 3.Cs, 3.Ds
Koťátková Z.
PRA - Konzultační hodiny1.Bs, 1.Cs, 1.Dd, 2.Cs, 2.Ds, 2.Ed, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Vaněk J.
TRU
 EKO - Konzultace 1.Cs, 3.Ai, 3.Bi, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Štěpánková E.
 
3.Ds
Konzultace KEL2.Ds, 3.Ds, 4.Cs, 4.Dds (STR)
Keller V.
ANJ konzultace1.Ai (ANJ1), 1.Dd (ANJ2), 3.Ds (ANJ2), 4.Dds (ANJ2)
Svobodová H.
 
KONZULTACE STT1.Bs, 3.Cs, 3.Ds
Koťátková Z.
PRA - Konzultační hodiny1.Bs, 1.Cs, 1.Dd, 2.Cs, 2.Ds, 2.Ed, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Vaněk J.
TRU
 EKO - Konzultace 1.Cs, 3.Ai, 3.Bi, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Štěpánková E.
 
 Konzultační hodiny MAT1.Cs, 1.Dd, 2.Cs, 3.Ai, 3.Ds
Sodomková P.
3.Ed
PRA - Konzultační hodiny1.Bs, 1.Cs, 1.Dd, 2.Cs, 2.Ds, 2.Ed, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Vaněk J.
TRU
RMV3.Ed
Svárovský L.
062
MEC3.Ed
Kratochvílová J.
028
MAT3.Ed
Svobodová H.
031
Konzultace2.Cs, 2.Ed, 3.Ed, 4.Bi
Růžičková L.
097
 EKO - Konzultace 1.Cs, 3.Ai, 3.Bi, 3.Cs, 3.Ds, 3.Ed
Štěpánková E.
 
TEV3.Ed
Kovácsová G.
TEL1
CJL3.Ed
Růžičková L.
097
ELE3.Ed
Korál V.
054
MAT - Konzultace 3.Ed
Svobodová H.
4.Ai
MAT4.Ai (ANJ2)
Lišková I.
043
ANJ4.Ai (ANJ2)
Kupka K.
060
EKO4.Ai
Štěpánková E.
043
TEV4.Ai (ANJ1)
Schejbal L.
TEL
ANJ4.Ai (ANJ1)
Švábová Š.
038
MAT4.Ai (ANJ1)
Lišková I.
043
OPS4.Ai (ANJ1)
Zvěřina R.
063
SIT4.Ai (ANJ2)
Zvěřina R.
062
PRA4.Ai (ANJ2)
Zvěřina R.
062
4.Bi
TEV4.Bi
Zakonovová G.
TEL, TEL1
EKO4.Bi
Štěpánková E.
059
ANJ4.Bi (ANJ1)
Zajícová M.
100
ANJ4.Bi (ANJ2)
Kratochvílová J.
028
CJL4.Bi
Růžičková L.
097
ZSV4.Bi
Koštejnová M.
059
Konzultace2.Cs, 2.Ed, 3.Ed, 4.Bi
Růžičková L.
097
MAT4.Bi (ANJ2)
Kyzlíková L.
097
MAT4.Bi (ANJ1)
Kyzlíková L.
045
4.Cs
Konzultace KEL2.Ds, 3.Ds, 4.Cs, 4.Dds (STR)
Keller V.
MAT4.Cs
Töpferová I.
037
STT4.Cs
Keller V.
043
SPS4.Cs
Fikkerová K.
043
CJL4.Cs
Vítová H.
044
TEV4.Cs
Schejbal L.
TEL, TEL1
4.Dds
Konzultace KEL2.Ds, 3.Ds, 4.Cs, 4.Dds (STR)
Keller V.
CNC4.Dds (STR)
Koťátková Z.
062
ZSV4.Dds (STR)
Černovská T.
045
MAT4.Dds
Lišková I.
054
ANJ4.Dds (ANJ2)
Svobodová H.
031
ANJ4.Dds (ANJ1)
Kubelková J.
100
KOM4.Dds (Skupina 2)
Svárovský L.
043
ANJ konzultace1.Ai (ANJ1), 1.Dd (ANJ2), 3.Ds (ANJ2), 4.Dds (ANJ2)
Svobodová H.
 
AUT4.Dds (DOP)
Štědronský P.
063
TEV4.Dds (ANJ1)
Schejbal L.
TEL
TEV4.Dds (ANJ2)
Zakonovová G.
TEL1
KOM4.Dds (Skupina 1)
Kratochvílová J.
LT