Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
Výběr data
<       >
po út st čt so ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
01.09.2019 - 31.08.2020
Příhlášení
Organizace
Výuka
Změny v rozvrhu tříd
Změny v rozvrhu tříd: Čtvrtek 19.9.2019
0
06:40 - 07:25
1
07:30 - 08:15
2
08:20 - 09:05
3
09:25 - 10:10
4
10:15 - 11:00
5
11:05 - 11:50
6
11:55 - 12:40
7
12:45 - 13:30
8
13:35 - 14:20
9
14:25 - 15:10
10
15:15 - 16:00
1.A
Zetor show1.A, 2.A
Doubek J.
MAT1.A
Zahálková L.
Školní ul.
DEJ1.A
Moučková M.
Školní ul.
CJL1.A
Čechová I.
Školní ul.
BIO1.A
Pavlík J.
Školní ul.
BIO1.A
Pavlík J.
Školní ul.
CHE1.A (Skupina 1)
Pavlík J.
Školní ul.
1.B
CPS1.B
Filová J.
Školní ul.
OBN1.B
Stiller F.
Školní ul.
ICT1.B (Skupina 2)
Stiller F.
Školní ul.
2.A
Zetor show1.A, 2.A
Doubek J.
CJL2.A
Čechová I.
Školní ul.
CJL2.A
Čechová I.
Školní ul.
CHE2.A
Pavlík J.
Školní ul.
MOV2.A
Říha M.
Školní ul.
MAT2.A
Zahálková L.
Školní ul.
EKO2.A
Adámková M.
Školní ul.
ICT2.A (Koně)
Viktora M.
Školní ul.
3.A
Odborná praxe- botanická zahrada, zahradnictví Plíhal- zájezd Španělsko3.A (Agro - Zemědělc...
Zajíc J.
Zetor Show Nové Město na Moravě1.AS, 2.AS, 3.AS, 3....
Beran M., Horní J., ...
ZZV3.A (Agro - Zemědělci)
Doubek J.
Školní ul.
ROV3.A (Agro - Zemědělci), 3.A (Agro - Koně)
Doubek J.
Školní ul.
PRO3.A (Agro - Zemědělci), 3.A (Agro - Koně)
Nevrklová H.
Školní ul.
PRO3.A (Agro - Zemědělci), 3.A (Agro - Koně)
Nevrklová H.
Školní ul.
CHK3.A (Agro - Koně)
Eichler V.
Školní ul.
ICT3.A (Agro - Zemědělci), 3.A (Agro - Koně)
Zahálková L.
Školní ul.
TEV3.A (Mechanizace (sk.10))
Slezák J.
TEV3.A (Mechanizace (sk.10))
Slezák J.
CHK3.A (Agro - Koně)
Eichler V.
Školní ul.
STZ3.A (Mechanizace (sk.10))
Horní J.
STZ3.A (Mechanizace (sk.10))
Horní J.
OT3.A (Mechanizace (sk.10))
Hoskovec J.
OCR3.A (Agro - Zemědělci)
Zajíc J.
Školní ul.
STZ3.A (Mechanizace (sk.10))
Horní J.
OT3.A (Mechanizace (sk.10))
Hoskovec J.
OT3.A (Mechanizace (sk.10))
Hoskovec J.
4.A
VET4.A (Agro- zemědělci)
Hladký J.
Školní ul.
EKO4.A
Kubíčková E.
Školní ul.
CHK4.A (Agro- koně)
Eichler V.
Školní ul.
ANJs4.A (ANJs1)
Průša I.
Školní ul.
TEV4.A (Chlapci)
Rázek J.
Školní ul.
TEV4.A (Dívky)
Rázek J.
Školní ul.
OBN4.A
Rázek J.
Školní ul.
OCR4.A (Agro- zemědělci)
Zajíc J.
Školní ul.
JEZ4.A (Agro- koně)
Tomášek J.
Dusilov
JF 1
OVJF 1 (Jezdec 1)
Vlastníková J.
Dusilov
OVJF 1 (Farmář)
Krejčí P.
2.J
ANJ2.J
Kopicová L.
Školní ul.
3.J
OV3.J (Skupina 2)
Verner V.
HIP3.J (Hiporehabilitace)
Eichler V.
Dusilov
AI 2
OVAI 2 (Automechanik 2)
Krumpl P.
A 3
ANJA 3
Průša I.
ANJA 3
Průša I.
1.AS
Zetor Show Nové Město na Moravě1.AS, 2.AS, 3.AS, 3....
Beran M., Horní J., ...
OV1.AS (Skupina 1)
Štěpánek V.
OV1.AS (Skupina 2)
Novák Z.
2.AS
Zetor Show Nové Město na Moravě1.AS, 2.AS, 3.AS, 3....
Beran M., Horní J., ...
OV2.AS (Skupina 3)
Jirák J.
OV2.AS (Skupina 4)
Pinkas J.
3.AS
Zetor Show Nové Město na Moravě1.AS, 2.AS, 3.AS, 3....
Beran M., Horní J., ...
ZSZ3.AS
Horní J.
EKN3.AS
Rajdl J.
EKN3.AS
Rajdl J.
ZSZ3.AS
Horní J.
OBN3.AS
Rajdl J.
MAT3.AS
Slezák J.
TO3.AS
Hoskovec J.
RMV3.AS
Hoskovec J.

 
 
  • ŠKOLA ONLINE a.s.
  • Pod Vinicemi 931/2, Plzeň
  • +420 371 655 160
  • hotline@skolaonline.cz