Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
Výběr data
<       >
po út st čt so ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
01.09.2018 - 31.08.2019
Příhlášení
Organizace
Výuka
Denní rozvrh tříd
19.02.2019
0
0640-0725
1
0730-0815
2
0820-0905
3
0925-1010
4
1015-1100
5
1105-1150
6
1155-1240
7
1245-1330
8
1335-1420
9
1425-1510
10
1515-1600
1.A
ZAM1.A
Stiller F.
ANJ1.A, 1.B
Adámková M.
BIO1.A
Nevrklová H.
FYZ1.A
Kameš J.
CJL1.A
Čechová I.
ICT1.A
Stiller F.
ANJ1.A, 1.B
Kopicová L.
TEV1.A
Rázek J.
ANJ1.A, 1.B
Průša I.
NEJ1.A, 1.B
Moučková M.
1.B
CPS1.B
Filová J.
ANJ1.A, 1.B
Adámková M.
FYZ1.B
Kameš J.
CJL1.B
Machová I.
ZAM1.B
Stiller F.
MAT1.B
David P.
BIO1.B
Nevrklová H.
ANJ1.A, 1.B
Kopicová L.
ANJ1.A, 1.B
Průša I.
NEJ1.A, 1.B
Moučková M.
2.A
ANJ2.A, 2.B
Adámková M.
CHO2.A
Vejsada P.
CJL2.A
Čechová I.
MOV2.A
Říha M.
EKO2.A
Viktora M.
BIO2.A
Pavlík J.
ANJ2.A, 2.B
Kopicová L.
ANJ2.A, 2.B
Průša I.
2.B
ANJ2.A, 2.B
Adámková M.
CJL2.B
Machová I.
MAT2.B
David P.
CHO2.B
Langhammerová M.
OBN2.B
Langhammerová M.
CHO2.B
Langhammerová M.
ANJ2.A, 2.B
Kopicová L.
ANJ2.A, 2.B
Průša I.
3.A
OCR3.A
Zajíc J.
VET3.A
Filová J.
EKO3.A
Adámková M.
ANJ3.B, 3.A
Kopicová L.
OCR3.A
Zajíc J.
ANJs3.A, 3.B
Kopicová L.
CJL3.A
Čechová I.
JEZ3.A
Tomášek J.
ANJ3.A
Adámková M.
ANJs3.A
Adámková M.
3.B
OBN3.B
Langhammerová M.
ANJ3.B, 3.A
Kopicová L.
ANJs3.A, 3.B
Kopicová L.
4.A
CJL4.A
Čechová I.
CJL4.A
Čechová I.
CHO4.A
Vejsada P.
CHO4.A
Vejsada P.
PRO4.A
Nevrklová H.
OCR4.A
Zajíc J.
OCR4.A
Zajíc J.
ICT4.A
Viktora M.
CHK4.A
Tomášek J.
JEZ4.A
Tomášek J.
4.B
CPS4.B
Filová J.
CPS4.B
Filová J.
VPS4.B
Filová J.
VPS4.B
Vácha J.
1.J
OV1.J
Verner V.
OV1.J
Beranová J.
2.J
TEV2.J
Bláha Z.
CJL2.J
Machová I.
OBN2.J
Moučková M.
CJL2.J
Machová I.
ICT2.J
Viktora M.
3.J
OV3.J
Vlastníková J.
A 1
OVA 1
Koudelka J.
I 1
OVI 1
Krejčí J.
A 2
OVA 2
Šenkýř M.
OVA 2
Janál L.
TI 2
MATTI 2
David P.
MTTI 2
Dománek P.
Odborné školení firmy Alcaplast- Břeclav, třídyI1, I2, I3- ing. DománekTI 2
Dománek P.
ANJTI 2
Průša I.
IVKTI 2
Dománek P.
MTTI 2
Dománek P.
TTI 2
Kameš J.
TDTI 2
Kameš J.
ICTTI 2
Čížek F.
ICTTI 2
Čížek F.
ANJTI 2
Průša I.
AK 3
ELAK 3
Čížek F.
MATAK 3
David P.
ANJAK 3
Průša I.
TEVAK 3
Bláha Z.
OBNAK 3
Bláha Z.
RMVAK 3
Brothánek Z.
RMVAK 3
Brothánek Z.
TAK 3
Tajovský J.
TAK 3
Tajovský J.
I 3
OVI 3
Hoskovec J.
1.AS
OV1.AS
Králík P.
OV1.AS
Novák Z.
2.AS
ZSZ2.AS
Horní J.
OBN2.AS
Rajdl J.
MAT2.AS
Slezák J.
TO2.AS
Rajdl J.
TO2.AS
Rajdl J.
ZZEV2.AS
Hoskovec J.
RMV2.AS
Hoskovec J.
3.AS
OV3.AS
Pinkas J.
OV3.AS
Jirák J.
OV3.AS
Vrána O.
 
 
  • ŠKOLA ONLINE a.s.
  • Karlovo nám. 288/17, Praha 2
  • hotline: 378 229 460
  • hotline@skolaonline.cz