Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace
Změny v rozvrhu tříd
Změny v rozvrhu tříd - Pondělí 26.2.2024
 
0
06:30 - 07:15
1
07:20 - 08:05
2
08:10 - 08:55
3
09:00 - 09:45
4
10:00 - 10:45
5
10:50 - 11:35
6
11:40 - 12:25
7
12:30 - 13:15
8
13:45 - 14:30
9.
14:35 - 15:20
10.
15:25 - 16:10
1. AR
LVK1. AR, 1. K
Vtípil V.
FYZ1. AR
Cervan D.
Šen 8
ČJL1. AR
Jáhna Prokopová J.
Šen 8
PG1. AR
Jasny V.
Šen IT 1
Pís1. AR
Grafnetter A.
Šen IT 1
MAT1. AR
Kožínová J.
Šen 8
IKT1. AR
Wunderlich R.
Šen IT 1
ZBO1. AR
Rohmová Š.
Šen 8
1. CU-PEK
TECH - tandemová výuka1. CU-PEK
Dvorská I., Provázková J.
210
OBN1. CU-PEK
Winklerová H.
210
Doučování Angelica, Marya1. CU-PEK (seminář), 1. KIS (seminář)
Taušnerová H., Volfová J.
1. K
LVK1. AR, 1. K
Vtípil V.
MTR1. K
Váňová D.
Šen 5
MAT1. K
Kožínová J.
Šen 5
EKOL1. K
Nosková Z.
Šen 5
ANJ 1. K (ANJ1)
Havlenová I.
Šen 4
ČJL1. K
Jáhna Prokopová J.
Šen 5
OBN1. K
Jáhna Prokopová J.
Šen 5
TECH1. K
Váňová D.
Šen 5
TECH1. K
Váňová D.
Šen 5
ANJ 1. K (ANJ2)
Jasny V.
Šen 5
1. KČ-ČS
TECH1. KČ-ČS (ČS)
Votočková R.
107
PV1. KČ-ČS
Vaďurová D.
107
DZ - ekologie1. KČ-ČS (seminář)
Michtová K.
TEV1. KČ-ČS (TV dívky), 1. PSS (TV dívky)
Pešlová J.
Šen TV
CHE1. KČ-ČS
Pešlová J.
107
TEV1. KČ-ČS (TV dívky), 1. PSS (TV dívky)
Pešlová J.
Šen TV
1. KIS
CHE1. KIS (Dívky)
Nosková Z.
Šen 4
EKO1. KIS (Dívky)
Kožínová J.
Šen 4
 Třídnická hodina1. KIS
Štojdlová J., Volfová J.
 
Doučování Angelica, Marya1. CU-PEK (seminář), 1. KIS (seminář)
Taušnerová H., Volfová J.
1. KOS
VVE1. KOS
Váňová D.
Šen 6
VVE1. KOS
Kožínová J.
Šen 6
DEJ1. KOS
Vazačová Džurná H.
Šen 6
1. P
EKO1. P, 1. P-VLK (P)
Klímová A.
Šen 5
TEV1. P (Dívky), 1. P-VLK (Dívky), 4. KIS (Dívky)
Šporek Z.
Šen TV
TEV1. P (Dívky), 1. P-VLK (Dívky), 4. KIS (Dívky)
Šporek Z.
Šen TV
1. PSS
OBN1. PSS
Michtová K.
111
TECH1. PSS (PSS)
Votočková R.
IKT 110
IKT1. PSS
Votočková R.
IKT 110
TEV1. KČ-ČS (TV dívky), 1. PSS (TV dívky)
Pešlová J.
Šen TV
TEV1. KČ-ČS (TV dívky), 1. PSS (TV dívky)
Pešlová J.
Šen TV
1. P-VLK
IKT1. P-VLK
Wunderlich R.
Šen Jaz 1
EKO1. P, 1. P-VLK (P)
Klímová A.
Šen 5
OBN1. P-VLK
Vazačová Džurná H.
Šen 5
třídnická hodina1. P-VLK
Michalčáková V.
Šen Jaz 1
TEV1. P (Dívky), 1. P-VLK (Dívky), 4. KIS (Dívky)
Šporek Z.
Šen TV
TEV1. P (Dívky), 1. P-VLK (Dívky), 4. KIS (Dívky)
Šporek Z.
Šen TV
2. AR-PD-TR
TEV2. AR-PD-TR (Chlapci), 2. K (Chlapci)
Šporek Z.
Šen TV
TEV2. AR-PD-TR (Chlapci), 2. K (Chlapci)
Šporek Z.
Šen TV
ČJL2. AR-PD-TR
Raková D.
Šen 12
2. CUP-ZD
ZáPV2. CUP-ZD (CUP)
Mochesová P.
208
SU - tandemová výuka2. CUP-ZD
Dvorská I., Provázková J.
208
2. K
TEV2. AR-PD-TR (Chlapci), 2. K (Chlapci)
Šporek Z.
Šen TV
Dopl.zkouška 8.10h Zdr.2. K (seminář)
Váňová D.
VV2. K
Kožínová J.
Šen 2
VV2. K
Wunderlich R.
Šen 2
TEV2. AR-PD-TR (Chlapci), 2. K (Chlapci)
Šporek Z.
Šen TV
2. KČ-ČS
TECH2. KČ-ČS (KČ)
Votočková R.
206
KSH2. KČ-ČS
Vaďurová D.
206
EKO2. KČ-ČS (KČ)
Provázková J.
206
MAT2. KČ-ČS
Jarošová A.
206
 Třídnická hodina2. KČ-ČS, 2. KČ-ČS (seminář)
Provázková J., Vaďurová D.
206
 
EKO2. KČ-ČS (ČS)
Provázková J.
206
KSH2. KČ-ČS
Vaďurová D.
206
2. P-VLK
CHE2. P-VLK (VLK)
Nosková Z.
Šen 10
4. KIS
TEV1. P (Dívky), 1. P-VLK (Dívky), 4. KIS (Dívky)
Šporek Z.
Šen TV
TEV1. P (Dívky), 1. P-VLK (Dívky), 4. KIS (Dívky)
Šporek Z.
Šen TV