Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace
Denní rozvrh tříd
18.06.2024
 
0
06:30 - 07:15
1
07:20 - 08:05
2
08:10 - 08:55
3
09:00 - 09:45
4
10:00 - 10:45
5
10:50 - 11:35
6
11:40 - 12:25
7
12:30 - 13:15
8
13:45 - 14:30
9.
14:35 - 15:20
10.
15:25 - 16:10
1. AR
ANJ 1. AR
Jasny V.
Šen 8
MAT1. AR
Kožínová J.
Šen 8
ODK1. AR
Grafnetter A.
Šen IT 1
MAT1. AR
Kožínová J.
Šen 1
PRO1. AR
Grafnetter A.
Šen 8
ANJ 1. AR
Jasny V.
Šen 8
MOBILNÍ PLANETÁRIUM1. AR
Cervan D.
DZ - TEV - dívky1. AR, 1. K
Friedrichová L.
FYZ1. AR
Cervan D.
Šen 8
1. CU-PEK
 Mobilní planetarium1. CU-PEK
Mazancová K., Moches...
 
SU1. CU-PEK
Votočková R.
210
ČJL1. CU-PEK
Vavřínová M.
210
TECH1. CU-PEK
Dvorská I.
210
TEV1. CU-PEK, 1. KČ-ČS, 1. PSS, 2. KČ-ČS
Pešlová J.
Šen TV
TEV1. CU-PEK, 1. KČ-ČS, 1. PSS, 2. KČ-ČS
Pešlová J.
Šen TV
1. CUP-ZD
OV1. CUP-ZD
Holeček V.
OV1. CUP-ZD
Běhounková T.
OV1. CUP-ZD
Kosová M.
OV1. CUP-ZD
Horváth M.
1. K
TEV1. K, 1. KIS, 1. P-VLK, 2. KIS
Šporek Z.
Šen TV
TEV1. K, 1. KIS, 1. P-VLK, 2. KIS
Šporek Z.
Šen TV
MAT1. K
Kožínová J.
Šen 5
ANJ 1. K
Havlenová I.
Šen 10
MOBILNÍ PLANETÁRIUM1. K
Cervan D.
TECH1. K
Váňová D.
Šen 5
TECH1. K
Váňová D.
Šen 5
TECH1. K
Váňová D.
Šen 5
DZ - TEV - dívky1. AR, 1. K
Friedrichová L.
MAT1. K
Kožínová J.
Šen 5
ANJ 1. K
Jasny V.
Šen 5
FYZ1. K
Cervan D.
Šen 5
1. KČ-ČS
OBN1. KČ-ČS
Winklerová H.
107
ČJL1. KČ-ČS
Vavřínová M.
107
 Mobilní planetárium1. KČ-ČS
Mazancová K., Moches...
 
MAT1. KČ-ČS
Jarošová A.
107
TEV1. CU-PEK, 1. KČ-ČS, 1. PSS, 2. KČ-ČS
Pešlová J.
Šen TV
TEV1. CU-PEK, 1. KČ-ČS, 1. PSS, 2. KČ-ČS
Pešlová J.
Šen TV
1. KIS
TEV1. K, 1. KIS, 1. P-VLK, 2. KIS
Šporek Z.
Šen TV
TEV1. K, 1. KIS, 1. P-VLK, 2. KIS
Šporek Z.
Šen TV
MOBILNÍ PLANETÁRIUM1. KIS
Kubátová D.
MAT1. KIS
Štojdlová J.
Šen 4
DEJ1. KIS
Wunderlich R.
Šen 4
EKOL1. KIS
Kubátová D.
Šen 4
IKT1. KIS
Wunderlich R.
Šen IT 2
INP1. KIS
Kubátová D.
Šen IT 2
ISL1. KIS
Kubátová D.
Šen 4
1. KOS
OBN1. KOS
Friedrichová L.
Šen 6
ZDR1. KOS
Sandnerová M.
Šen 6
ANJ 1. KOS
Jasny V.
Šen 6
CHE1. KOS
Šporek Z.
Šen 6
MOBILNÍ PLANETÁRIUM1. KOS
Friedrichová L.
TEV1. KOS
Friedrichová L.
Šen TV
EKOL1. KOS
Friedrichová L.
Šen 6
KOS1. KOS
Malá M.
Šen 6
TEV1. KOS
Friedrichová L.
Šen TV
1. K-TR
OV1. K-TR
Bečka P.
OV1. K-TR
Pavlíková V., Stehlíková Z.
1. KU
OV1. KU
Tomanová H.
OV1. KU
Ungerová M.
OV1. KU
Košteková A.
OV1. KU
Kosová M.
1. P
MAT1. P
Štojdlová J.
Šen 3
PSY1. P
Raková D.
Šen 3
ČJL1. P
Taušnerová H.
Šen 3
PEK1. P, 1. P-VLK
Klímová A.
Šen IT 2
OBN1. P
Taušnerová H.
Šen 3
EKO1. P, 1. P-VLK
Klímová A.
Šen 3
1. PD
OV1. PD
Rohmová Š.
1. PSS
TECH1. PSS
Louda M.
IKT 110
MAT1. PSS
Cervan D.
111
STOL1. PSS
Votočková R.
111
IKT1. PSS
Louda M.
IKT 110
ČJL1. PSS
Winklerová H.
111
ČJL1. PSS
Winklerová H.
111
TEV1. CU-PEK, 1. KČ-ČS, 1. PSS, 2. KČ-ČS
Pešlová J.
Šen TV
TEV1. CU-PEK, 1. KČ-ČS, 1. PSS, 2. KČ-ČS
Pešlová J.
Šen TV
1. P-VLK
TEV1. K, 1. KIS, 1. P-VLK, 2. KIS
Šporek Z.
Šen TV
TEV1. K, 1. KIS, 1. P-VLK, 2. KIS
Šporek Z.
Šen TV
MAT1. P-VLK
Štojdlová J.
Šen Jaz 1
ČJL1. P-VLK
Bažantová H.
Šen Jaz 1
VLK1. P-VLK
Malá M.
Šen Jaz 1
PSY1. P-VLK
Raková D.
Šen Jaz 1
EKO1. P, 1. P-VLK
Klímová A.
Šen 3
ČJL1. P-VLK
Bažantová H.
Šen Jaz 1
VLK1. P-VLK
Malá M.
Šen 1
PEK1. P, 1. P-VLK
Klímová A.
Šen IT 2
VLK1. P-VLK
Malá M.
Šen 2
2. AR-PD
2. AR-PD-TR
ITDP2. AR-PD-TR
Hakl M.
Šen 10
VZ2. AR-PD-TR
Hakl M.
Šen 10
TECH2. AR-PD-TR
Hakl M.
Šen 10
TEV2. AR-PD-TR
Friedrichová L.
Šen TV
EKO2. AR-PD-TR
Kožínová J.
Šen 12
DVK2. AR-PD-TR
Grafnetter A.
Šen 12
KVS2. AR-PD-TR
Raková D.
Šen IT 1
ZBO2. AR-PD-TR
Rohmová Š.
Šen 16
Pís2. AR-PD-TR
Grafnetter A.
Šen 12
PSY2. AR-PD-TR, 2. AR-PD-TR
Raková D.
Šen 12
TEV2. AR-PD-TR
Friedrichová L.
Šen TV
STT2. AR-PD-TR
Kubátová D.
Šen 16
ODK2. AR-PD-TR
Kožínová J.
Šen 16
ZBO2. AR-PD-TR
Rohmová Š.
Šen 10
PRO2. AR-PD-TR
Grafnetter A.
Šen 12
PRO2. AR-PD-TR
Rohmová Š.
Šen 14
2. CU-PEK
OV2. CU-PEK
Šípová I.
OV2. CU-PEK
Kosová M.
OV2. CU-PEK
Kosová M.
OV2. CU-PEK
Horváth M.
OV2. CU-PEK
Burešová A.
OV2. CU-PEK
Horváth M.
2. CUP-ZD
IKT2. CUP-ZD
Cervan D.
IKT 209
SU2. CUP-ZD
Dvorská I.
208
MAT2. CUP-ZD
Cervan D.
208
ČJL2. CUP-ZD
Vavřínová M.
208
TECH2. CUP-ZD
Dvorská I.
211
MTR2. CUP-ZD
Hakl M.
208
VZ2. CUP-ZD
Jarošová A.
IKT 209
MTR2. CUP-ZD
Hakl M.
208
2. K
ZDR2. K
Váňová D.
Šen 15
ČJL2. K
Srbová Z.
Šen 15
TECH2. K
Váňová D.
Šen 15
TECH2. K
Váňová D.
Šen 15
MAT2. K
Sandnerová M.
Šen 15
IKT2. K
Wunderlich R.
Šen IT 2
OBN2. K
Havlenová I.
Šen 15
2. KČ-ČS
NEJ 2. KČ-ČS
Vebrová M.
206
IKT2. KČ-ČS
Louda M.
IKT 110
TECH2. KČ-ČS
Louda M.
IKT 110
MAT2. KČ-ČS
Jarošová A.
206
ANJ 2. KČ-ČS
Provázková J.
206
STOL2. KČ-ČS, 2. KČ-ČS
Votočková R.
206
TEV1. CU-PEK, 1. KČ-ČS, 1. PSS, 2. KČ-ČS
Pešlová J.
Šen TV
TEV1. CU-PEK, 1. KČ-ČS, 1. PSS, 2. KČ-ČS
Pešlová J.
Šen TV
TECH2. KČ-ČS
Louda M.
IKT 110
2. KIS
TEV1. K, 1. KIS, 1. P-VLK, 2. KIS
Šporek Z.
Šen TV
TEV1. K, 1. KIS, 1. P-VLK, 2. KIS
Šporek Z.
Šen TV
ZEM2. KIS
Michalčáková V.
Šen 14
KNI2. KIS
Grafnetter A.
Šen 14
IKT2. KIS
Jasny V.
Šen IT 1
ANJ 2. KIS
Havlenová I.
Šen 14
IFO2. KIS
Kubátová D.
Šen 14
ČJL2. KIS
Kubisová K.
Šen 14
2. KOS
OV2. KOS
Čedíková J., Přindišová M.
2. KU-KČ
OV2. KU-KČ
Košteková A.
OV2. KU-KČ
Hynek M.
OV2. KU-KČ
Tomanová H.
OV2. KU-KČ
Kosová M.
OV2. KU-KČ
Kosová M.
OV2. KU-KČ
Vlček A.
OV2. KU-KČ
Tomanová H.
OV2. KU-KČ
Hynek M.
OV2. KU-KČ
Procházková L.
OV2. KU-KČ
Kaše M.
2. P
UKONČENÍ VZDĚLÁVÁNÍ, MZ2. P, 2. P-VLK, 4. K...
2. PSS-PEP
UKONČENÍ VZDĚLÁVÁNÍ, ZZ2. PSS-PEP, 3. AR-TR...
2. P-VLK
UKONČENÍ VZDĚLÁVÁNÍ, MZ2. P, 2. P-VLK, 4. K...
2. TR
3. AR-TR
UKONČENÍ VZDĚLÁVÁNÍ, ZZ2. PSS-PEP, 3. AR-TR...
Doplňovací zkouška3. AR-TR, 3. K, 3. KU-KČ-ČS
Vebrová M.
3. CU-PEK
UKONČENÍ VZDĚLÁVÁNÍ, ZZ2. PSS-PEP, 3. AR-TR...
3. CUP-ZD
UKONČENÍ VZDĚLÁVÁNÍ, ZZ2. PSS-PEP, 3. AR-TR...
3. K
UKONČENÍ VZDĚLÁVÁNÍ, ZZ2. PSS-PEP, 3. AR-TR...
Doplňovací zkouška3. AR-TR, 3. K, 3. KU-KČ-ČS
Vebrová M.
3. KIS
ANJ 3. KIS, 3. KOS
Srbová Z.
Šen 2
ČJL3. KIS, 3. KOS
Taušnerová H.
Šen 2
PSY3. KIS, 3. KOS
Malá M.
Šen 1
IKT3. KIS
Wunderlich R.
Šen IT 1
OBN3. KIS, 3. KOS
Taušnerová H.
Šen 2
MAT3. KIS, 3. KOS
Štojdlová J.
Šen 2
3. KOS
ANJ 3. KIS, 3. KOS
Srbová Z.
Šen 2
ČJL3. KIS, 3. KOS
Taušnerová H.
Šen 2
PSY3. KIS, 3. KOS
Malá M.
Šen 1
KOS3. KOS
Malá M.
Šen 2
OBN3. KIS, 3. KOS
Taušnerová H.
Šen 2
MAT3. KIS, 3. KOS
Štojdlová J.
Šen 2
3. KU-KČ-ČS
UKONČENÍ VZDĚLÁVÁNÍ, ZZ2. PSS-PEP, 3. AR-TR...
Doplňovací zkouška3. AR-TR, 3. K, 3. KU-KČ-ČS
Vebrová M.
4. KIS
UKONČENÍ VZDĚLÁVÁNÍ, MZ2. P, 2. P-VLK, 4. K...
4. KOS
UKONČENÍ VZDĚLÁVÁNÍ, MZ2. P, 2. P-VLK, 4. K...