Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace
Změny v rozvrhu tříd
Změny v rozvrhu tříd - Středa 19.6.2024
 
0
07:00 - 07:45
1
08:00 - 08:45
2
08:55 - 09:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:30 - 15:15
2.A
Ozdravný pobyt - Spálovský mlýn2.A, 2.B
Dvořáková J., Herdov...
ČJ2.A
Herdová R.
2. A
M2.A
Herdová R.
2. A
Prv2.A
Herdová R.
2. A
ČJ2.A
Herdová R.
2. A
TV2.A
Herdová R.
TV 2. st.
2.B
Ozdravný pobyt - Spálovský mlýn2.A, 2.B
Dvořáková J., Herdov...
ČJ2.B
Dvořáková J.
2. B
M2.B
Dvořáková J.
2. B
Prv2.B
Dvořáková J.
2. B
TV2.B
Dvořáková J.
TV 1. st.
ČJ2.B
Dvořáková J.
2. B
2.C
Ozdravný pobyt - Spálovský mlýn2.C, 2.D
Holoubková R., Koneč...
ČJ2.C
Konečná H.
2. C
M2.C
Konečná H.
2. C
Prv2.C
Konečná H.
2. C
ČJ2.C
Konečná H.
2. C
2.D
Ozdravný pobyt - Spálovský mlýn2.C, 2.D
Holoubková R., Koneč...
ČJ2.D
Holoubková R.
2. D
M2.D
Holoubková R.
2. D
Prv2.D
Holoubková R.
2. D
TV2.D
Holoubková R.
TV 2. st.
ČJ2.D
Holoubková R.
2. D
3.D
Nácvik besídky3.D
Brezniaková D.
Sál
4.C
Ekopobyt Sluňákov4.C, 4.D
Elsnicová E., Kolářo...
M4.C
Kolářová I.
4. C
AJ4.C
Palová M.
4. C
ČJ4.C
Kolářová I.
4. C
HV4.C
Šeinerová P.
4. A
4.C
Kolářová I.
4. C
4.D
Ekopobyt Sluňákov4.C, 4.D
Elsnicová E., Kolářo...
ČJ4.D
Elsnicová E.
4. D
M4.D
Elsnicová E.
4. D
TV4.D
Králová Z.
TV 2. st.
AJ4.D
Elsnicová E.
4. D
HV4.D
Drozdová S.
4. D
 AJ - Drama class4.D (seminář)
Jiříčková B.
Sál
 
5.A
M5.A
Zimová I.
5. A
5.A
Zimová I.
5. A
Předmět speciálně pedagogické péče5.A (seminář)
Kořístková K.
ČJ5.A
Zimová I.
5. A
5.D
AJ - Nácvik besídky5.D
Studená A.
Sál
6.A
OV6.A
Veličková L.
6. A
ČJ6.A
Matýsková E.
6. A
6.B
D6.B
Palacká L.
7. D
6.C
Školní výlet do zoo6.C
Janíčková M., Jašíko...
Inf6.C
Horák M.
PC 2.st
M6.C
Jašíková D.
6. C
6.C
Straka M.
6. C
ČJ6.C
Boudná K.
8. A
VV6.C
Částečková M.
6. C
VV6.C
Částečková M.
6. C
7.A
RJ7.A (RJ Řimáková), 7.B (RJ Řimáková), 7.C (RJ Řimáková)
Veličková L.
7. B
7.B
OV7.B
Straka M.
7. B
RJ7.A (RJ Řimáková), 7.B (RJ Řimáková), 7.C (RJ Řimáková)
Veličková L.
7. B
7.C
HV7.C
Veličková L.
6. A
RJ7.A (RJ Řimáková), 7.B (RJ Řimáková), 7.C (RJ Řimáková)
Veličková L.
7. B
7.D
Rezervace7.D
Kunovská M.
PC 2.st
D7.D
Kunovská M.
8. A
8.A
RJ8.A (RJ Řimáková), 8.B (RJ Řimáková), 8.C (RJ Řimáková)
Matýsková E.
8. C
8.B
RJ8.A (RJ Řimáková), 8.B (RJ Řimáková), 8.C (RJ Řimáková)
Matýsková E.
8. C
8.C
RJ8.A (RJ Řimáková), 8.B (RJ Řimáková), 8.C (RJ Řimáková)
Matýsková E.
8. C
9.A
M9.A
Horák M.
9. A
F9.A
Částečková M.
7. D
RJ9.A (RJ Řimáková), 9.B (RJ Řimáková), 9.D (RJ Řimáková)
Částečková M.
9. A
9.B
ČJ9.B
Matýsková E.
9. B
M9.B
Kuchařová D.
9. B
RJ9.A (RJ Řimáková), 9.B (RJ Řimáková), 9.D (RJ Řimáková)
Částečková M.
9. A
9.D
RJ9.A (RJ Řimáková), 9.B (RJ Řimáková), 9.D (RJ Řimáková)
Částečková M.
9. A