Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace
Denní rozvrh tříd
25.04.2024
 
0
07:00 - 07:45
1
08:00 - 08:45
2
08:55 - 09:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:30 - 15:15
1.A
ČJ1.A
Němcová I.
1. A
M1.A
Němcová I.
1. A
TV1.A
Němcová I.
TV 1. st.
ČJ1.A
Němcová I.
1. A
 AJ - Angličtina pro nejmenší1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 2.A
Jiříčková B.
4. C
 
1.B
ČJ1.B
Janásková L.
1. B
M1.B
Janásková L.
1. B
ČJ1.B
Janásková L.
1. B
VV1.B
Janásková L.
1. B
 AJ - Angličtina pro nejmenší1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 2.A
Jiříčková B.
4. C
 
1.C
ČJ1.C
Poláková M.
1. C
M1.C
Poláková M.
1. C
TV1.C
Poláková M.
TV 2. st.
ČJ1.C
Poláková M.
1. C
 AJ - Angličtina pro nejmenší1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 2.A
Jiříčková B.
4. C
 
ČJ - Spec. ped. péče1.C
Zejdová M.
1.D
ČJ1.D
Jiříčková B.
1. D
TV1.D
Jiříčková B.
TV 1. st.
AJ1.D
Jiříčková B.
1. D
ČJ1.D
Jiříčková B.
1. D
 AJ - Angličtina pro nejmenší1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 2.A
Jiříčková B.
4. C
 
2.A
ČJ2.A
Herdová R.
2. A
M2.A
Herdová R.
2. A
ČJ2.A
Herdová R.
2. A
Prv2.A
Herdová R.
2. A
 AJ - Angličtina pro nejmenší1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 2.A
Jiříčková B.
4. C
 
2.B
ČJ2.B
Dvořáková J.
2. B
M2.B
Dvořáková J.
2. B
Prv2.B
Dvořáková J.
2. B
VV2.B
Dvořáková J.
2. B
2.C
ČJ2.C
Konečná H.
2. C
M2.C
Konečná H.
2. C
2.C
Konečná H.
2. C
ČJ2.C
Konečná H.
2. C
2.D
AJ2.D
Holoubková R.
2. D
ČJ2.D
Holoubková R.
2. D
M2.D
Holoubková R.
2. D
ČJ2.D
Holoubková R.
2. D
3.A
ČJ3.A
Saktorová V.
3. A
M3.A
Saktorová V.
3. A
AJ3.A
Smrčková A.
3. A
Prv3.A
Saktorová V.
3. A
ČJ3.A
Saktorová V.
3. A
3.B
M3.B
Kořístková K.
3. B
TV3.B
Kořístková K.
TV 2. st.
AJ3.B
Drozdová S.
3. B
Prv3.B
Kořístková K.
3. B
ČJ3.B
Kořístková K.
3. B
3.C
ČJ3.C
Růžičková R.
3. C
M3.C
Růžičková R.
3. C
AJ3.C
Boudná K.
3. C
TV3.C
Růžičková R.
TV 1. st.
ČJ3.C
Růžičková R.
3. C
3.D
ČJ3.D
Brezniaková D.
3. D
AJk3.D
Brezniaková D.
3. D
M3.D
Brezniaková D.
3. D
3.D
Brezniaková D.
3. D
VV3.D
Brezniaková D.
3. D
4.A
TV4.A
Králová Z.
TV 1. st.
AJ4.A
Králová Z.
4. A
ČJ4.A
Škrobánková S.
4. A
Dopravní hřiště (Autoškola Trčka)- 11:00, přilby a psací potřeby s sebou4.A
Škrobánková S.
Dopravní hřiště (Autoškola Trčka)- 11:00, přilby a psací potřeby s sebou4.A
Králová Z.
4.B
TV4.B
Lukášová A.
TV 2. st.
Dopravní hřiště (Autoškola Trčka)- 9:30, přilby a psací potřeby s sebou4.B
Lukášová A.
AJ4.B
Boudná K.
ČJ4.B
Lukášová A.
4. B
SPP4.B
Lukášová A.
4.C
ČJ4.C
Kolářová I.
4. C
ČJ4.C
Kolářová I.
4. C
Vl4.C
Kolářová I.
4. C
4.C
Kolářová I.
4. C
ČJ4.C
Kolářová I.
4. C
4.D
AJk4.D
Drozdová S.
4. D
Ekoltes - vzdělávací program ohledně třídění odpadu s prohlídkou sběrného dvoru 4.D
Elsnicová E.
Inf4.D
Elsnicová E.
PC 2.st
4.D
Elsnicová E.
4. D
5.A
M5.A
Zimová I.
5. A
ČJ5.A
Zimová I.
5. A
Předmět speciálně pedagogické péče5.A
Kořístková K.
M5.A
Zimová I.
5. A
ČJ5.A
Zimová I.
5. A
Vl5.A
Zimová I.
5. A
5.B
ČJ5.B
Šeinerová P.
5. B
M5.B
Šeinerová P.
5. B
Vl5.B
Šeinerová P.
5. B
TV5.B
Šeinerová P.
TV 2. st.
5.B
Šeinerová P.
5. B
5.C
AJ5.C
Zejdová M.
5. C
ČJ5.C
Zejdová M.
5. C
M5.C
Zejdová M.
5. C
HV5.C
Drozdová S.
5. C
Vl5.C
Zejdová M.
5. C
5.D
AJ5.D
Studená A.
5. D
ČJ5.D
Studená A.
5. D
Rezervace - tablety5.D
Králová Z.
TAB 3. - 1.st.
HV5.D
Drozdová S.
5. D
5.D
Králová Z.
5. D
M5.D
Králová Z.
5. D
6.A
M6.A
Šišková N.
6. A
AJ6.A, 6.B, 6.C
Smrčková A.
4. C
ČJ6.A
Janíčková L.
6. A
6.A
Šišková N.
8. A
RJ6.A, 6.B, 6.C
Řimáková G.
6. B
NJ6.A, 6.B, 6.C
Šimová A.
6. C
TV6.A, 6.C
Částečková M.
TV 1. st., TV 2. st.
TV6.A, 6.C
Částečková M.
TV 1. st., TV 2. st.
AJ6.A
Boudná K.
7. B
NJ6.A, 6.B, 6.C
Kunovská M.
7. B
NJ6.A, 6.B, 6.C, 6.D
Šimová A.
6. C
FJ6.A, 6.B, 6.C, 6.D
Smrčková A.
6. D
6.B
M6.B
Kuchařová P.
6. B
AJ6.A, 6.B, 6.C
Smrčková A.
4. C
ČJ6.B
Zichová J.
6. B
6.B
Straka M.
6. B
RJ6.A, 6.B, 6.C
Řimáková G.
6. B
NJ6.A, 6.B, 6.C
Šimová A.
6. C
TV6.B, 6.D
Horák M.
TV 1. st., TV 2. st.
TV6.B, 6.D
Horák M.
TV 1. st., TV 2. st.
AJ6.B
Březinová J.
6. B
NJ6.A, 6.B, 6.C
Kunovská M.
7. B
NJ6.A, 6.B, 6.C, 6.D
Šimová A.
6. C
FJ6.A, 6.B, 6.C, 6.D
Smrčková A.
6. D
Intervence Terezka6.B
Janíčková L.
6.C
OV6.C
Řimáková G.
6. C
AJ6.C
Kozáková D.
6. C
F6.C
Jašíková D.
6. C
RV6.C
Řimáková G.
6. C
RJ6.A, 6.B, 6.C
Řimáková G.
6. B
NJ6.A, 6.B, 6.C
Šimová A.
6. C
TV6.A, 6.C
Částečková M.
TV 1. st., TV 2. st.
TV6.A, 6.C
Částečková M.
TV 1. st., TV 2. st.
AJ6.A, 6.B, 6.C
Smrčková A.
4. C
NJ6.A, 6.B, 6.C
Kunovská M.
7. B
NJ6.A, 6.B, 6.C, 6.D
Šimová A.
6. C
FJ6.A, 6.B, 6.C, 6.D
Smrčková A.
6. D
6.D
ČJ6.D
Zichová J.
6. D
F6.D
Číhalová L.
7. D
Z6.D
Kuchařová D.
6. D
HV6.D
Zichová J.
6. A
NJ6.A, 6.B, 6.C, 6.D
Šimová A.
6. C
TV6.B, 6.D
Horák M.
TV 1. st., TV 2. st.
TV6.B, 6.D
Horák M.
TV 1. st., TV 2. st.
FJ6.A, 6.B, 6.C, 6.D
Smrčková A.
6. D
7.A
F7.A
Cabák P.
7. A
OV7.A
Řimáková G.
7. A
M7.A
Šišková N.
7. A
Z7.A
Cabák P.
7. A
Inf7.A
Kunovská K.
PC 2.st
7.B
Doučování7.B, 7.C
Janíčková L.
7.B
Straka M.
7. B
HV7.B
Janíčková L.
6. A
VV7.B
Kuchařová P.
7. B
VV7.B
Kuchařová P.
7. B
F7.B
Jašíková D.
7. D
RV7.B
Řimáková G.
7. B
7.C
Doučování7.B, 7.C
Janíčková L.
M7.C
Koutná S.
7. C
ČJ7.C
Palacká L.
7. C
7.C
Straka M.
8. B
D7.C
Rybková J.
8. C
7.C
Kuchařová P.
Dílna, KUCH
7.D
F7.D
Číhalová L.
7. D
ČJ7.D
Zichová J.
6. D
M7.D
Koutná S.
9. D
AJ7.D
Březinová J.
9. B
HV7.D
Zichová J.
6. A
D7.D
Kunovská M.
7. D
8.A
AJ8.A
Kozáková D.
8. A
M8.A
Koutná S.
8. A
ČJ8.A
Palacká L.
8. C
NJ8.A, 8.B
Šimová A.
8. B
D8.A
Palacká L.
8. A
Ch8.A
Koutná S.
7. C
AJ8.A, 8.B, 8.C
Boudná K.
4. B
D - rezervace8.A
Palacká L.
Tab 2.
8.B
AJ8.B, 8.C
Březinová J.
8. B
M8.B
Šišková N.
8. B
Ch8.B
Straka I.
7. C
NJ8.A, 8.B
Šimová A.
8. B
Z8.B
Tylichová Z.
8. B
HV8.B
Janíčková L.
6. A
AJ8.A, 8.B, 8.C
Boudná K.
4. B
8.C
AJ8.C
Kuchařová D.
8. C
M8.C
Kuchařová P.
8. C
ČJ8.C
Kozáková D.
8. A
Ch8.C
Straka I.
7. C
F8.C
Cabák P.
8. C
D8.C
Cabák P.
8. C
AJ8.B, 8.C
Březinová J.
8. B
AJ8.A, 8.B, 8.C
Boudná K.
4. B
9.A
ČJ9.A
Rybková J.
9. A
M9.A
Jašíková D.
9. A
D9.A
Kunovská M.
9. A
Z9.A
Tylichová Z.
9. A
OV9.A, 9.D
Kozáková D.
9. A
9.A, 9.D
Rybková J.
9. A
 M doučování učiva 9. třídy9.A, 9.B
Jašíková D.
7. A
 
TV9.A, 9.B, 9.D
Částečková M.
TV 1. st., TV 2. st.
TV9.A, 9.B, 9.D
Částečková M.
TV 1. st., TV 2. st.
TV9.A, 9.D
Horák M.
TV 1. st., TV 2. st.
TV9.A, 9.D
Horák M.
TV 1. st., TV 2. st.
9.B
M9.B
Jašíková D.
9. B
Z9.B
Kuchařová D.
9. B
Inf9.B
Kunovská K.
PC 2.st
F9.B
Jašíková D.
7. D
9.B
Rybková J.
9. B
OV9.B
Kozáková D.
9. B
 M doučování učiva 9. třídy9.A, 9.B
Jašíková D.
7. A
 
TV9.A, 9.B, 9.D
Částečková M.
TV 1. st., TV 2. st.
TV9.A, 9.B, 9.D
Částečková M.
TV 1. st., TV 2. st.
9.D
ČJ9.D
Palacká L.
9. D
M9.D
Kunovská K.
9. D
F9.D
Číhalová L.
7. D
D9.D
Palacká L.
9. D
OV9.A, 9.D
Kozáková D.
9. A
9.A, 9.D
Rybková J.
9. A
Sem Č/M9.D
Kuchařová P.
PC 2.st
TV9.A, 9.B, 9.D
Částečková M.
TV 1. st., TV 2. st.
TV9.A, 9.B, 9.D
Částečková M.
TV 1. st., TV 2. st.
TV9.A, 9.D
Horák M.
TV 1. st., TV 2. st.
TV9.A, 9.D
Horák M.
TV 1. st., TV 2. st.