Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace
Denní rozvrh tříd
26.02.2024
 
1
08:00 - 08:45
2
08:55 - 09:40
3
10:00 - 10:45
4
10:55 - 11:40
5
11:50 - 12:35
6
12:45 - 13:30
7
13:40 - 14:25
8
14:35 - 15:20
9.
15:30 - 16:15
Mot
I.A
ČJI.A
Baladová E.
8
MI.A
Baladová E.
8
ČJI.A
Baladová E.
8
VvI.A
Baladová E.
8
I.B
ČJI.B
Slavíčková P.
62
MI.B
Slavíčková P.
62
I.B
Žáková I.
62
PrvoI.B
Slavíčková P.
62
II.A
ČJII.A
Vránková Z.
60
MII.A
Vránková Z.
60
ČJII.A
Vránková Z.
60
PrvoII.A
Vránková Z.
60
HvII.A
Vránková Z.
60
II.B
ČJII.B
Tichá A.
85
MII.B
Tichá A.
85
AJII.B
Tichá A.
85
ČJII.B
Tichá A.
85
II.B
Tichá A.
85
III.A
ČJIII.A
Papežová P.
6
MIII.A
Votavová A.
6
TvIII.A
Votavová A.
Tv
ČJIII.A
Votavová A.
6
III.A
Votavová A.
6
IV.A
ČJIV.A
Valery M.
21
MIV.A
Valery M.
21
AJIV.A
Staňková P.
21
VvIV.A
Valery M.
21
VvIV.A
Valery M.
21
IV.B
ČJIV.B
Jirasová I.
22
VlaIV.B
Papežová P.
22
MIV.B
Jirasová I.
22
VvIV.B
Jirasová I.
22
VvIV.B
Jirasová I.
22
V.A
ČJV.A
Slavíková G.
49
MV.A
Slavíková G.
49
AJV.A
Slavíková G.
49
PříV.A
Papežová P.
49
TvV.A
Slavíková G.
Tv
AJV.A
Dušánková J.
Hv
V.B
ČJV.B
Kohoutová M.
19
MV.B
Kohoutová M.
19
ČJV.B
Kohoutová M.
19
TvV.B
Kohoutová M.
Tv
PříV.B
Papežová P.
19
VI.A
ČJVI.A
Nováková P.
38
AJVI.A
Dušánková J.
38
VI.A
Krejčiříková I.
38
MVI.A
Kohlová A.
38
VvVI.A
Kohoutová M.
38
VvVI.A
Kohoutová M.
38
AJVI.A
Hirst P.
Hv
VI.B
MVI.B
Kohlová A.
31
ČJVI.B
Žáková I.
31
ZVI.B
Šulc M.
31
DVI.B
Dušánková J.
31
AJVI.B
Dušánková J.
Hv
VkzVI.B
Suchý V.
31
AJVI.B
Staňková P.
31
VII.A
AJVII.A
Dušánková J.
45
ČJVII.A
Nováková P.
45
MVII.A
Kohlová A.
45
OvVII.A
Šulc M.
45
VII.A
Suková M.
45
HvVII.A
Jirasová I.
Hv
VII.B
FyVII.B
Kubálek M.
50
MVII.B
Kohlová A.
50
VII.B
Suková M.
50
AJVII.B
Hirst P.
50
ČJVII.B
Nováková P.
50
VII.B
Suková M.
50
VII.B
Žáková I.
VII.C
ČJVII.C
Brondičová M.
48
MVII.C
Mikšovský L.
48
VII.C
Suchý V.
48
VII.C
Suková M.
48
VvVII.C
Hirst P.
48
VvVII.C
Hirst P.
48
VII.C
Žáková I.
VIII.A
DVIII.A
Hudecová N.
34
VIII.A
Krejčiříková I.
34
ZVIII.A
Hudecová N.
34
ČJVIII.A
Brondičová M.
34
OvVIII.A
Šulc M.
34
AJVIII.A
Staňková P.
35
TvVIII.A, VIII.B
Nováková P.
Tv
NJVIII.A
Černá T.
34
VIII.B
AJVIII.B
Hirst P.
Vv
FyVIII.B
Kubálek M.
Vv
NJVIII.B
Černá T.
Vv
AJVIII.B
Staňková P.
Hv
DVIII.B
Hudecová N.
Vv
ZVIII.B
Hudecová N.
Vv
TvVIII.A, VIII.B
Nováková P.
Tv
InfVIII.B
Mikšovský L.
63
InfVIII.B
Kubálek M.
PC14
NJVIII.B
Černá T.
Vv
IX.A
AJIX.A
Staňková P.
35
ChIX.A
Suchý V.
35
ČJIX.A
Brondičová M.
35
DIX.A
Hudecová N.
35
InfIX.A
Kubálek M.
PC14
TvIX.A, IX.B
Nováková P.
Tv
TvIX.A, IX.B
Šulc M.
Tv
VvIX.A
Hirst P.
35
InfIX.A
Mikšovský L.
63
IX.B
NJIX.B
Suková M.
CH
DIX.B
Hudecová N.
CH
MIX.B
Mikšovský L.
CH
ChIX.B
Suchý V.
CH
ČJIX.B
Brondičová M.
CH
TvIX.A, IX.B
Nováková P.
Tv
TvIX.A, IX.B
Šulc M.
Tv
IX.B
Žáková I.
CH