Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36
Změny v rozvrhu tříd
Změny v rozvrhu tříd - Pondělí 26.2.2024
 
0
06:50 - 07:35
1
07:50 - 08:35
2
08:45 - 09:30
3
09:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:40 - 12:25
6
12:35 - 13:20
7
13:30 - 14:15
8
14:20 - 15:05
9
15:10 - 15:55
10
16:00 - 16:45
I.A
AjI.A (A4), I.B (A4)
Brůžková N.
2
 Dramatický kroužek NGI.A (seminář), I.B (seminář), II.A (seminář), III.A (seminář), III.B (seminář), IV.B (seminář)
Pavlík M.
Jer7
 
I.B
AjI.A (A4), I.B (A4)
Brůžková N.
2
 Dramatický kroužek NGI.A (seminář), I.B (seminář), II.A (seminář), III.A (seminář), III.B (seminář), IV.B (seminář)
Pavlík M.
Jer7
 
II.A
AjII.A (A2), II.B (A2)
Štěpánek J.
23
InfII.A (N)
Říhová L.
15
TvII.A (Chlapci)
Rampich L.
TVm
 Dramatický kroužek NGI.A (seminář), I.B (seminář), II.A (seminář), III.A (seminář), III.B (seminář), IV.B (seminář)
Pavlík M.
Jer7
 
II.B
AjII.A (A2), II.B (A2)
Štěpánek J.
23
III.A
MIII.A
Bukvicová V.
1
VvIII.A (Sk2)
Milevová A.
25
 Dramatický kroužek NGI.A (seminář), I.B (seminář), II.A (seminář), III.A (seminář), III.B (seminář), IV.B (seminář)
Pavlík M.
Jer7
 
III.B
BiIII.B (Chlapci), III.B (Dívky)
Saska L.
10
ZIII.B
Cimová T.
21
 Dramatický kroužek NGI.A (seminář), I.B (seminář), II.A (seminář), III.A (seminář), III.B (seminář), IV.B (seminář)
Pavlík M.
Jer7
 
IV.A
AjIV.A (A3), IV.A (A4), IV.B (A3), IV.B (A4)
Sauer Z.
23
BiIV.A
Holý I.
3
MIV.A
Jirovská Y.
13
IV.B
VOIV.B
Charvát D.
20
AjIV.A (A3), IV.A (A4), IV.B (A3), IV.B (A4)
Sauer Z.
23
 Dramatický kroužek NGI.A (seminář), I.B (seminář), II.A (seminář), III.A (seminář), III.B (seminář), IV.B (seminář)
Pavlík M.
Jer7
 
V.A
Lyžařský výcvikový kurz Alpy SeebodenV.A, V.B
Duda F., Hašková M.,...
FV.A
Štěpánek J.
3
AjV.A (A2), V.B (A2), 1.c (A2)
Brůžková N.
15
MV.A
Štěpánek J.
10
ChV.A
Velgová D.
1
BiV.A
Holý I.
21
ČjV.A
Petrášková H.
10
AjV.A (A4), V.B (A4), 1.c (A4)
Martínková I.
14
AjV.A (A6), V.B (A6), 1.c (A6)
Slívová A.
12
NjV.A (N1), V.B (N1), 1.c (N1)
Volprechtová I.
10
ŠjV.A (Š1), V.B (Š1), 1.c (Š1)
Zavadilová S.
7
NjV.A (N3), V.B (N3), 1.c (N3)
Kosová J.
6
FjV.A (F1), V.B (F1), 1.c (F1)
Makovská V.
17
V.B
Lyžařský výcvikový kurz Alpy SeebodenV.A, V.B
Duda F., Hašková M.,...
GV.B
Cimová T.
11
AjV.A (A2), V.B (A2), 1.c (A2)
Brůžková N.
15
MV.B
Bukvicová V.
3
ČjV.B
Havlík J.
5
DV.B
Kodrová J.
5
FV.B
Bukvicová V.
3
AjV.A (A4), V.B (A4), 1.c (A4)
Martínková I.
14
AjV.A (A6), V.B (A6), 1.c (A6)
Slívová A.
12
NjV.A (N1), V.B (N1), 1.c (N1)
Volprechtová I.
10
ŠjV.A (Š1), V.B (Š1), 1.c (Š1)
Zavadilová S.
7
NjV.A (N3), V.B (N3), 1.c (N3)
Kosová J.
6
FjV.A (F1), V.B (F1), 1.c (F1)
Makovská V.
17
1.c
AjV.A (A2), V.B (A2), 1.c (A2)
Brůžková N.
15
Tv1.c (Dívky)
Hašková M.
TVv
AjV.A (A4), V.B (A4), 1.c (A4)
Martínková I.
14
AjV.A (A6), V.B (A6), 1.c (A6)
Slívová A.
12
NjV.A (N1), V.B (N1), 1.c (N1)
Volprechtová I.
10
ŠjV.A (Š1), V.B (Š1), 1.c (Š1)
Zavadilová S.
7
NjV.A (N3), V.B (N3), 1.c (N3)
Kosová J.
6
FjV.A (F1), V.B (F1), 1.c (F1)
Makovská V.
17
VI.B
DVI.B
Havlík J.
16
VII.A
 TvVII.A (TVd31), VII.B (TVd31), 3.c (TVd31)
Lukešová P.
TVv
Konzultace k maturitní práciVII.A (seminář)
Pokorný P.
6
NjVII.A (N3), VII.B (N3), 3.c (N3)
Volprechtová I.
16
PrVII.A (Sk1)
Duda F.
3
VII.B
 TvVII.A (TVd31), VII.B (TVd31), 3.c (TVd31)
Lukešová P.
TVv
NjVII.A (N3), VII.B (N3), 3.c (N3)
Volprechtová I.
16
DVII.B
Kodrová J.
11
3.c
 TvVII.A (TVd31), VII.B (TVd31), 3.c (TVd31)
Lukešová P.
TVv
G3.c
Charvát D.
16
NjVII.A (N3), VII.B (N3), 3.c (N3)
Volprechtová I.
16
VIII.A
 TvVIII.A (TVd41), VIII.B (TVd41), 4.c (TVd41)
Hašková M.
TVv
 
VIII.B
 TvVIII.A (TVd41), VIII.B (TVd41), 4.c (TVd41)
Hašková M.
TVv
 
4.c
 TvVIII.A (TVd41), VIII.B (TVd41), 4.c (TVd41)
Hašková M.
TVv