Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace
Příhlášení
Organizace
Výuka
Odkazy
Vyučující
Seznam vyučujících
Jméno TelefonŠkolní e-mail
Ing. Bernard Augustin602382638Augustin.Bernard1@spstjbc.skolaonline.cz
Ing. Boček Jan Ph.D.483359223Jan.Bocek@spstjbc.skolaonline.cz
Cink Petr  
Mgr. Čížková Jitka486359203 
Denton Paul483359208Paul.Denton@spstjbc.skolaonline.cz
Ing. Dubský Karel483359261Karel.Dubsky@spstjbc.skolaonline.cz
Dupač Stanislav  
Mgr. Franzke Václav483359208Vaclav.Franzke@spstjbc.skolaonline.cz
Mgr. Froněk Petr483359220Petr.Fronek1@spstjbc.skolaonline.cz
Hrbek Petr483359297hrbek.petr@spstjbc.cz
Ing. Hujer Petr  
Ing. Hušková Lea483359259Lea.Huskova@spstjbc.skolaonline.cz
Janeček Jaroslav483359256 
Mgr. Jiříčková Věra  
Juris Štefan483359245Stefan.Juris@spstjbc.skolaonline.cz
Ing. Kazda Zdeněk483359283 
Ing. Kočí Jiří483359201 
Ing. Košková Jana Jana.Koskova@spstjbc.skolaonline.cz
Krykorka Luboš  
Bc. Kudibal Jaroslav  
Kyzúr Jan  
Novotný Michal  
Mgr. Panošová Dagmar Ph.D.  
Mgr. Papoušková Hana483359255Hana.Papouskova@spstjbc.skolaonline.cz
Mgr. Petrželková Bianka483359224Bianka.Petrzelkova@spstjbc.skolaonline.cz
Bc. Pleskač Bohumil  
Ing. Polák Miroslav483359229Miroslav.Polak@spstjbc.skolaonline.cz
Ing., Ph.D. Schmidová Lucie  
Ing. Suchánek David  
Trávníček Miroslav483359212Miroslav.Travnicek@spstjbc.skolaonline.cz
Mgr. Trnková Jana483359209Jana.Trnkova@spstjbc.skolaonline.cz
Mgr. Vacek Jaroslav483359298Jaroslav.Vacek@spstjbc.skolaonline.cz
Vacek Tomáš483359210 
Vágner Jaroslav483359233Jaroslav.Vagner@spstjbc.skolainline.cz
Ing. Vebrová Olga  
Mgr. Zajíček Miroslav  
Mgr. Zelinková Jitka483359203 
Ing. Zouharová Jana Ph.D.483359261Jana.Zouharova@spstjbc.skolaonline.cz
Počet učitelů: 38
 
 
  • ŠKOLA ONLINE a.s.
  • Karlovo nám. 288/17, Praha 2
  • hotline: 378 229 460
  • hotline@skolaonline.cz