Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace
Výběr data
<       >
po út st čt so ne
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
01.09.2018 - 31.08.2019
Příhlášení
Organizace
Výuka
Denní rozvrh tříd
20.03.2019
0.
0705-0750
1
0755-0840
2
0845-0930
3
0945-1030
4
1040-1125
5
1140-1225
6
1230-1315
7
1320-1405
8
1410-1455
9
1500-1545
Prima
BIPrima
Sláčalová T.
UBi
FPrima
Novák P.
UF
TVPrima
Mrva P.
TV - 2
DPrima
Foltas J.
2. B - UVv
MPrima
Ondrušová M.
Kvarta
AJPrima
Orlová H.
1. C
TVPrima
Ondrušová M.
TV - 1
AJPrima
Šustrová M.
2. B - UVv
Sekunda
LVVZ Sekunda
Baláš J., Berger T.,...
Tercie
NJTercie
Indráková M.
lož
AJTercie
Šumšalová Glacová S.
Učebna A 300
CHTercie
Sláčalová T.
Prima
EVHTercie
Štípková R.
Aula
MTercie
Hruška J.
Sexta
DTercie
Andreeová P.
UD
ŠJTercie
Šrubař M.
UJA2
AJTercie
Šustrová M.
UD
Kvarta
MKvarta
Ondrušová M.
Kvarta
NJKvarta
Šustek V.
Septima
DKvarta
Foltas J.
2. B - UVv
TVKvarta
Mrva P.
TV - 2
ČJKvarta
Štípková R.
Oktáva
EVHKvarta
Štípková R.
Aula
ŠJKvarta
Šrubař M.
UJA2
TVKvarta
Ondrušová M.
TV - 1
Kvinta
AJKvinta
Bochenská E.
UJA1
TVKvinta , Kvinta
Ondrušová M.
TV - 2
IVTKvinta
Kramář Z.
MUČ
MKvinta , 1. C
Berkusová D.
Kvarta
ČJKvinta
Foltas J.
Kvinta
ZSVKvinta
Miláková M.
Kvinta
MKvinta , 1. C
Berkusová D.
Kvarta
AJKvinta
Šumšalová Glacová S.
Učebna A 300
MKvinta
Doleželová J.
Učebna A 300
1. B
D1. B
Foltas J.
UD
IVT1. B
Kramář Z.
MUČ
AJ1. B, 1. C
Bochenská E.
UJA1
CH1. B
Lubojacká M.
Prima
CH1. B, 1. B
Lubojacká M.
Prima, LaCh 1
AJ1. B
Orlová H.
1. C
AJ1. B, 1. C
Šustrová M.
Kvinta
1. C
IVT1. C
Kramář Z.
MUČ
ZSV1. C
Miláková M.
Oktáva
AJ1. B, 1. C
Bochenská E.
UJA1
MKvinta , 1. C
Berkusová D.
Kvarta
ČJ1. C
Andreeová P.
4. B
CH1. C
Sláčalová T.
Kvarta
M - Doučování - matematika1. C
Novák P.
AJ1. B, 1. C
Šustrová M.
Kvinta
M1. C
Novák P.
Tercie
MKvinta , 1. C
Berkusová D.
Kvarta
Sexta
FSexta
Dresler V.
UF
MSexta , 2. B
Berkusová D.
Kvarta
AJSexta
Šrubař M.
UJA2
BISexta
Roháčková S.
UBi
FJSexta
Tesařová M.
3. B
CHSexta
Hruška J.
Sexta
MSexta
Hruška J.
Prima
AJSexta
Šumšalová Glacová S.
lož
NJSexta
Šustek V.
Septima
2. B
BI2. B
Lubojacká M.
Sekunda
MSexta , 2. B
Berkusová D.
Kvarta
BI2. B
Lubojacká M.
UBi
BI2. B
Sláčalová T.
Sekunda
F2. B, 2. B
Dresler V.
Tercie
M2. B
Fojtíková S.
Sexta
IVT2. B
Fojtíková S.
MUČ
Septima
Třídnická hodinaSeptima
Šustek V.
FSeptima
Novák P.
Oktáva
FSeptima
Horáková R.
3. B
ČJSeptima
Šustek V.
Septima
FJSeptima
Tesařová M.
1. B
AJSeptima
Bochenská E.
UJA1
BISeptima
Roháčková S.
UBi
CHSeptima
Bambasová V.
Prima
ŠJSeptima
Šrubař M.
UJA2
AJSeptima
Indráková M.
lož
3. B
F3. B
Horáková R.
3. B
ČJ3. B
Tesařová M.
1. B
NJ3. B
Indráková M.
Tercie
AJ3. B
Orlová H.
1. C
F3. B
Novák P.
UF
RJ3. B
Doleželová J.
Učebna A 300
AJ3. B
Šustrová M.
Kvinta
IVT3. B
Kramář Z.
IVT
Oktáva
FJOktáva
Tesařová M.
1. B
MOktáva
Schindler V.
1. C
SZOktáva , 4. B
Klepáčková P.
Oktáva
ČJOktáva
Miláková M.
Učebna A 300
AJOktáva
Indráková M.
lož
NJOktáva
Šustek V.
Septima
FLOktáva , 4. B
Andreeová P.
UD
AJOktáva
Šumšalová Glacová S.
Učebna A 300
SFOktáva , 4. B
Horáková R.
UF
4. B
M4. B
Fojtíková S.
Sexta
NJ4. B
Indráková M.
lož
SZOktáva , 4. B
Klepáčková P.
Oktáva
AJ4. B
Orlová H.
1. C
F4. B
Horáková R.
3. B
M4. B
Hruška J.
Prima
RJ4. B
Doleželová J.
4. B
FLOktáva , 4. B
Andreeová P.
UD
AJ4. B
Šustrová M.
UD
SFOktáva , 4. B
Horáková R.
UF
 
 
  • ŠKOLA ONLINE a.s.
  • Karlovo nám. 288/17, Praha 2
  • hotline: 378 229 460
  • hotline@skolaonline.cz