Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace
Vyučující
Seznam vyučujících
Jméno TelefonŠkolní e-mail
Bímová Markéta Marketa.Bimova@smetanka.sosjbc.cz
Duchková Veronika Veronika.Duchkova1@sosjbc.skolaonline.cz
Dvořák Jiří  
Mgr. Froňková Eva Eva.Fronkova@sosjbc.skolaonline.cz
Halamová Marika Marika.Halamova@smetanka.sosjbc.cz
Hartl Pavel Pavel.Hartl1@sosjbc.skolaonline.cz
Hartl Pavel Pavel.Hartl1@smetanka.sosjbc.cz
Havrdová Helena Helena.Havrdova@smetanka.sosjbc.cz
Bc. Hedbávná Romana Romana.Hedbavna1@sosjbc.skolaonline.cz
Ing. Ihnatišín Aleš  
Junková Martina  
Kočvarová Ivana Ivana.Kocvarova@sosjbc.skolaonline.cz
Mgr. Kodejš Jaroslav Jaroslav.Kodejs@sosjbc.skolaonline.cz
Mgr. Kodejšová Jarmila Jarmila.Kodejsova@sosjbc.skolaonline.cz
Koubová Marina  
Kovalda Petr Petr.Kovalda@smetanka.sosjbc.cz
Ing. Krtoušová Božena Bozena.Krtousova@sosjbc.skolaonline.cz
Mgr. Kubáč Martin Martin.Kubac1@smetanka.sosjbc.cz
Mgr. Kubáč Martin Bc. Martin.Kubac@sosjbc.skolaonline.cz
Kurková Michaela  
Mádlová Martina Martina.Madlova1@sosjbc.skolaonline.cz
Musilová Lucie Lucie.Musilova1@sosjbc.skolaonline.cz
Nováková Jana Jana.Novakova@sosjbc.skolaonline.cz
Mgr. Nováková Jitka Jitka.Novakova@sosjbc.skolaonline.cz
Mgr Nováková Jitka Jitka.Novakova1@sosjbc.skolaonline.cz
Novotná Hana Hana.Novotna@sosjbc.skolaonline.cz
Nykodýmová Věra Vera.Nikodymova@smetanka.sosjbc.cz
Mgr. Oulehlová Jana Jana.Oulehlova@sosjbc.skolaonline.cz
Ing. Perun Tomáš Tomas.Perun@sosjbc.skolaonline.cz
Mgr. Procházková Jana Jana.Prochazkova@ssrsl.onmicrosoft.com
Mgr. Růtová Vendula Vendula.Rutova@smetanka.sosjbc.cz
Sedlmajerová Veronika  
Straková Jana  
Mgr. Štefková Jana  
Ing. Vanišová Eva Eva.Vanisova@sosjbc.skolaonline.cz
Ing Vele Jiří Jiri.Vele@smetanka.sosjbc.cz
Vykročil Jaroslav  
Mgr. Würzová Kateřina Katerina.Wurzova@sosjbc.skolaonline.cz
Počet učitelů: 38