Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, p.o.
Příhlášení
Přihlášení do systému
Odkazy
www.ssremesel.cz
kurzy.ssremesel.cz
edubase.ssremesel.cz
Předměty
Vyučované předměty v aktuálním období
Název
Zkratka
Druh předmětu
Popis
Aplikovaná chemie
ACH
povinný
Plynárenské technologie
PLT
povinný
Odběrná plynárenská zařízení
OPZ
povinný
Tělesná výchova
TV
povinný
Vývoj architektury
ARC
povinný
Deskriptiva
DES
povinný
Počítačové projektování
PCP
povinný
Betonové konstrukce
BK
povinný
Psychologie
PSY
povinný
Automatizační zařízení
AZ
povinný
Technika obsluhy a služeb
TOS
povinný
Matematické vzdělávání
MV
povinný
Strojní zařízení
SZA
povinný
Třídnická hodina
TH
Český jazyk a literatura
CJ
povinný
Anglický jazyk
AJ
povinný
Německý jazyk
NJ
povinný
Nauka o společnosti
NS
povinný
Dějepis
D
povinný
Hospodářské výpočty
HV
povinný
Občanská nauka
ON
povinný
Chemie
Ch
povinný
Fyzika
F
povinný
Ekologie
EKO
povinný
Základy přírodních věd
ZPV
povinný
Zařízení závodu
ZZ
povinný
Matematika
M
povinný
Ekonomika a řízení
ER
povinný
Stroje a zařízení
STZ
povinný
Tělesná výchova
TV
povinný
Přestavby budov
PB
povinný
Potraviny a výživa
PV
povinný
Informační technologie
IT
povinný
Elektrotechnika
ELT
povinný
Stolničení
STO
povinný
Aplikovaná výpočetní technika
AVT
povinný
Provozní práce
PRP
povinný
Ekonomika
EK
povinný
Konstrukce
KON
povinný
Instalace vody a kanalizace
IVK
povinný
Odborné kreslení
OK
povinný
Technické kreslení
TK
povinný
Vytápění
VY
povinný
Plynárenství
PL
povinný
Technologie
T
povinný
Materiály
MAT
povinný
Nauka o materiálech
MT
povinný
Užití elektrické energie
UEE
povinný
Odborná cvičení
OC
povinný
Výrobní zařízení
VZ
povinný
Silnoproudá zařízení
SZ
povinný
Vybrané stati
VS
povinný
Strojnictví
STR
povinný
Praxe
PX
povinný
Stavební truhlářství
ST
povinný
Technická cvičení
TCC
povinný
Učební praxe
UP
povinný
Řízení CNC strojů
CNC
povinný
Základy elektrotechniky
ZE
povinný
Elektronika
EN
povinný
Elektrotechnická měření
ELM
povinný
Technická dokumentace
TD
povinný
Elektrické stroje a přístroje
ESP
povinný
Elektrotechnologie
ET
povinný
Základy programování
ZP
povinný
Mikroprocesorová technika
MPT
povinný
Automatizace
AU
povinný
Elektronická zařízení
EZ
povinný
Počítačové systémy
PCS
povinný
Číslicová technika
CT
povinný
CAD systémy
CAD
povinný
Architektura
AR
povinný
Stavební příprava a provoz
SPP
povinný
Deskriptivní geometrie
DG
povinný
Stavební materiály
SMT
povinný
Stavební mechanika
SME
povinný
Inženýrské stavby
IS
povinný
Geodezie
GE
povinný
Konstrukční cvičení
KOC
povinný
Konstrukční projektování
KP
povinný
Stavební konstrukce
SK
povinný
Pozemní stavitelství
PS
povinný
Odborný výcvik
OV
povinný
Počet předmětů:
83